GüncelKadın

Bir çetebaşı diğer çetebaşının suçunu anlattı!

Çetebaşı Sedat Peker Yeldana Kaharman'ın şüpheli ölümüne ilişkin Mehmet Ağar'ı sorumlu tuttu

Elazığ’da gazeteci Yeldana Kaharman’ın şüpheli ölümüne ilişkin konuşan organize suç örgütü başı Sedat Peker, “derin devletin başı” dediği eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ı sorumlu tuttu.
Bir süre önce Türkiye’den ayrılan İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından “organize suç örgütü elebaşı” olarak aranan Sedat Peker, Youtube üzerinden bir video yayınladı. Sedat Peker, gazeteci Yeldana Kaharman’ın Elazığ’da 2019 yılında AKP Milletvekili Tolga Ağar’ın evine gittikten bir gün sonra şüpheli bir şekilde ölü bulunmasına ilişin itiraflarda bulundu.
 “Bu anlattıklarımın tek bir tanesi dahi yalan çıkarsa bu parmağımı keseceğim. Size söz veriyorum” diyen Sedat Peker, şu ifadeleri kullandı: “Bir gün kızcağız jandarmaya gidip kızcağız bana tecavüz edildi diyor. 18 yaşında. Kız şikayet ediyor, daha sonra helikopterle gelip bu kardeşi babası (Mehmet Ağar) aldırıyor. Kız ertesi günü ölü bulunuyor. Ne kadar enteresan ve ne kadar acı değil mi? Kendi kızımız için dünyaları yakarız dedik ama orada bir garip öldü ve herkes biliyor. Kimse ağzını açmıyor. Hani kadın kuruluşları? Bir tane gördünüz mü bu olay için eylem yapan? E derin devletin başı. Adam ne istiyorsa o oluyor. Şimdi daha da derin oldu.”
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu